Запорізька АЕС на 7 місці серед держустанов за витратами на алкоголь

Общество | 09:04, 26.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

З тих пір як запрацювала система електронних закупівель ProZorro, платники податків можуть відстежити, на що державні установи витрачають їхні гроші. Серед необхідних для роботи відомств покупок на зразок офісної техніки зустрічаються досить незвичайні закупівлі, наприклад, спиртні напої. «Слово і Діло»  розбиралося, хто з держустанов закуповує найбільше алкоголю.

Державною установою, яка «п’є» найбільше, виявився готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради. З 2016 року вони закупили понад 7 тисяч пляшок алкоголю (горілка, коньяк, віскі, вино, шампанське, абсент, текіла, джин, ром, лікер, вермут, бренді, бурбон, граппа, пиво) на 1,6 мільйона гривень. Найбільша закупівля – більш ніж 1,5 тисячі пляшок – була здійснена в лютому цього року.

А ось на Рівненській АЕС з 2016 року було куплено 5 тисяч 841 пляшок алкоголю ( горілка, вино, пиво). На це було витрачено 288,3 тис. грн..

Запорізька АЕС  зайняла 7-ме місце у цьому рейтингу. З 2016 року на алкоголь було витрачено 157,7 тис. грн., що дорівнює 2399 тис. пляшок ( горілка, коньяк, віскі, вино, лікер).

Детальніше – на інфографіці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: