За порушення вимог безпеки руху в 2017 році сплачено найбільше штрафів

Регион | 09:25, 9.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Управлінням Укртрансбезпеки в Запорізькій області підбито підсумки діяльності у 2017 році щодо забезпечення  заходів державного контролю на автомобільному транспорті. За звітний період перевірено 12812 транспортних засобів щодо дотримання вимог безпеки руху та норм автомобільного законодавства, у результаті перевірок складено 2544 акти. Забезпечено перерахування оплати штрафних санкцій на суму 805 тис. грн., що є найбільшим показником за час  діяльності управління.

Особлива  увага приділялася збереженню автомобільних доріг загального користування. За 2017 рік перевірено 3256 автомобілів із застосуванням методів габаритно-вагового контролю. Завдяки проведеній роботі суб’єктами господарювання перераховано плату за користування автомобільними дорогами загального користування (у випадку перевищення габаритно-вагових норм) у сумі 171 тис. грн.

Проблемним питанням залишається недостатня кількість майданчиків габаритно-вагового контролю, що унеможливлює охоплення всієї дорожньої мережі заходами зі збереження доріг. Управлінням було ініційовано низку нарад в облдержадміністрації, Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, Запорізькому облавтодорі щодо будівництва нових майданчиків для розширення можливостей  габаритно-вагового контролю

Діяльність управління також була спрямована на профілактику аварійності, у тому числі шляхом проведення  тематичних заходів, «Днів безпеки дорожнього руху» тощо.

Джерело: сайт Запорізької ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: