За порушення правил паркування енергодарців притягнуто до адміністративної відповідальності

Общество | 09:00, 5.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

4 липня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання адміністративної комісії.
Членами комісії розглянуто 12 адміністративних справ. Переважна більшість з них стосувалися порушення правил благоустрою території міста Енергодара в частині паркування транспортних засобів.                         Напередодні працівниками житлово-експлуатаційних дільниць, уповноваженими складати протоколи про адміністративні правопорушення, було виявлено декілька фактів порушення паркування особистого транспорту. Відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів») зазначене правопорушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів (від 850 до 1700 грн.).
Інші протоколи, розглянуті на засіданні, стосувалися завідомо неправдивих викликів спецслужб, продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння, порушення термінів реєстрації дитини.
За результатами розгляду справ правопорушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до законодавства.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: