За підсумками 2017 року Енергодар став лідером розвитку серед міст обласного значення

Общество | 14:40, 4.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

За підсумками комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області місто Енергодар посів I місце за сукупністю показників соціально-економічного розвитку серед міст обласного значення.
 Енергодар став беззаперечним лідером за напрямом «населення і ринок праці». Серед міст обласного значення тільки в Енергодарі відсутня заборгованість з виплати заробітної плати.

За оцінкою результатів діяльності напряму «промисловість і розрахунки за енергоносії» Енергодар увійшов до трійки лідерів серед міст обласного значення, традиційно випередивши інші міста за показниками обсягів реалізації промислової продукції.

За напрямком «споживчий ринок» Енергодар посів друге місце, поступившись лише обласному центру. Показник приросту обороту роздрібної торгівлі у розрахунку на одиницю населення в Енергодарі за минулий рік становив 2066,3 грн.
За підсумками 2017 року темп зростання доходів до місцевого бюджету Енергодара становив 108,1%. Обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів на одиницю населення у м.Енергодарі склав 9574,6 грн. (загальнообласний показник — 5568,6 грн.).

За напрямками «захист прав дитини» та «освіта, культура і охорона здоров’я» Енергодар також посів перші місця. 100% дітей у місті охоплено сімейними формами виховання, 87% дітей шкільного віку відвідують позашкільні заклади освіти. Крім того, в Енергодарі один з найнижчих показників кількості жителів, хворих активною формою туберкульозу, — 22,1 на 100 тисяч населення.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: