За неправильно припаркований автомобіль житель Енергодара оштрафований на 510 гривень

Общество | 17:00, 25.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

22 червня відбулося засідання адміністративної комісії. Членами комісії було розглянуто 5 протоколів, які стосуються завідомо неправдивого виклику спецслужб, порушення правил дотримання тиші у населених пунктах і громадських місцях, порушення правил користування житловими будинками та приміщеннями, продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. За результатами розгляду матеріалів, які надійшли до комісії, громадян, які вчинили адміністративні правопорушення, притягнуто до відповідальності у вигляді штрафів, а також попереджено про недопущення вчинення у майбутньому протиправних дій.
У ході засідання розглянуто протокол про порушення правил благоустрою території міста Енергодара у частині паркування транспортних засобів. Напередодні працівниками житлово-експлуатаційних дільниць, уповноваженими складати протоколи про адміністративні правопорушення, по вулиці Козацька, 28 було виявлено факт порушення паркування особистого транспорту. Таке правопорушення є в Енергодарі одним з найбільш поширених.

За підсумками розгляду протоколу адміністративною комісією призначено порушникові штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів (510 грн.). Енергодарців просять уважніше ставитися до дотримання правил благоустрою міста, зокрема, паркувати автотранспорт у призначених для цього місцях.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: