За місяць — семеро загиблих на воді

Общество | 10:22, 11.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

У ході міжвідомчої прес-конференції начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олексій Дунаєв повідомив, що, не дивлячись на постійну профілактичну роботу фахівців ГУ ДСНС України у Запорізькій області, з початку оздоровчого періоду на водних об’єктах регіону  загинуло 7 осіб, 2 з яких – діти. Рятувальниками, іншими службами та населенням за вказаний період вдалося врятувати життя 113 людям .

Ще однією актуальною проблемою влітку є сонячні та теплові удари і опіки.«За останні 10 днів до обласного опікового відділення звернулося близько 20 осіб, з яких десятьох госпіталізували з сонячними опіками ІІ ступеня. Вони характеризуються появою на шкірі пухирів та ран, які лікуються у стаціонарі. Для того, щоб уникнути травматичного впливу сонячного випромінювання, намагайтеся не перебувати на відкритому сонці з 10 до 16 години, одягати світлий одяг та головні убори. У разі появи симптомів сонячного, теплового удару, опіків різного ступеню негайно звертайтеся до лікарів» — зазначив комбустіолог опікового відділення міської клінічної лікарні №5 Ярослав Ковальов.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил безпеки під час відпочинку на водних об’єктах області та не наражати себе та життя своїх близьких на небезпеку.

За інформацією прес-служби  ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: