З’явилася петиція про розпуск конкурсної комісії з призначення керуючих компаній

Общество | 10:46, 26.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

На сайті петицій — нова пропозиція в галузі житлово-комунального господарства:

«В зв’язку з бездіяльністю комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків пропонуємо скасувати рішення №105 від 27.04.2017 р. (про її створення) та та №21 від 25.01.2018 р. (про її новий склад, терміни підготовки тендерної документації та проведення конкурсу в тому числі).
Не дамо «спеціалістам», які ввійшли до складу «оновленої» комісії, обирати для повністю непроінформованого з даного питання населення управителів на свій смак. А до складу наступної комісії вимагаємо обов’язково включити представників громадськості.»

Нагадаємо, на  сьогоднішній день пройшло вже два засідання комісії з обрання керуючої компанії в Енергодарі. Останнє — 20 лютого. На ньому в тому числі обговорювали і результати інвентарізації, яка тривала протягом року. Мешканцям міста було запропоновано за три дні (до 22 лютого)  переперевірити її результати, з якими можна було ознайомитись на сайті міської ради. В багатьох мешканців викликали сумніви наведені дані, але за такий обмежений термін неможливо було оскаржити їх. Отже, таким чином всі енергодарці «погодилися» з результатами інвентарізації житлового фонду, що дало можливість продовжувати готувати місто для конкурсу з обрання керуючих компаній…

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: