«Юридична клініка» запрацює в Енергодарському інституті імені Р. Хеноха

Общество | 17:18, 20.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

В інституті імені Р. Хеноха відкрилася «Юридична клініка». Викладачі кафедри правознавства, а також найкращі студенти-випускники готові консультувати населення з питань цивільного, господарського, сімейного права. Прийом громадян буде проходити в зручній обстановці в приміщеннях інституту. Оскільки консультування мешканців вимагатиме певного часу,  рекомендується записуватись на прийом за телефонами 3-18-81 та 095-941-26-02. Клієнтам «Юридичної клініки» призначатимуть час і місце зустрічі в індивідуальному порядку. Як пояснив один з консультантів — заступник завідувача кафедри правознавства Валерій Синиця, допомога може надаватися як у вигляді усного роз`яснення, так і складання документів для подання в суд та інші інстанції. Певна допомога, наприклад, для проведення експертиз, буде надаватися з залученням бази Запорізького класичного приватного університету.

Директор ЕІДМУ Володимир Ткаченко зазначив, що підписав наказ про створення «Юридичної кліники» з кількох причин. Глобальна мета — підняття рівня правової освіти населення регіону. Консультації надаватимуться безкоштовно, з дотриманням повної конфіденційності. Студенти — майбутні правознавці зможуть попрактикуватися (звичайно, під наглядом кураторі — викладачів інституту) та обрати для себе напрямок роботи. Адміністрація та викладачі закладу розуміють: єдиний в регіоні виш несе певну соціальну відповідальність, тому працівники готові на безоплатній основі допомагати людям боротися з випадками правової несправедливості.

Отже, допомогти вирішити ваші проблеми допоможуть консультанти «Юридичної клініки», яка відкрилася на базі Енергодарського інституту імені Рема Хеноха за адресою вул. Молодіжна, 3-а.  Телефони для запису на прийом 3-18-81 та 095-941-26-02

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: