Ямки, ями та яміщі — про ремонт доріг в області

Общество | 08:52, 2.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

«На виконання завдань Уряду щодо ліквідації ямковості на покритті доріг загального користування державного значення (міжнародні, національні та регіональні) Службою автомобільних доріг у Запорізькій області за станом на 1 червня  ліквідовано 100% аварійної ямковості, яка була  виявлена під час весняного комісійного обстеження, » — повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації. Згадується серед тих доріг, де проведено ямковий ремонт, і наш напрямок.

«На сьогодні повністю ліквідовано  ямковість на найбільш важливих за значимістю ділянках доріг державного значення, а саме:

 

— Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ (окрім ділянок, що неможливо відремонтувати ямковим ремонтом).

Роботи виконувались за допомогою гарячої асфальтобетонної суміші та струменевим методом ремонту.

 

 

Роботи з покращення стану автошляхів Запорізької області тривають для забезпечення комфортних та безпечних умов пересування по дорогам загального користування.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області також нагадує, що під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 упроваджується режим обмеження руху великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше  7 т.»

Після таких новин стає цікаво, а коли ж буде проведено ремонт ділянок, які неможливо привести до ладу ямковим методом?

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: