Якою буде хода 9 травня в Енергодарі?

Общество | 14:36, 4.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Нагадаємо, 20 квітня члени виконкому прийняли до відома заяву про намір провести 9-го травня мирне зібрання ПП «Союз лівих сил». На це, як і минулого року, гостро відреагувала громадськість. Люди побоюються, що ті, хто бере участь в ході від цієї політичної партії, будуть використовувати заборонену символіку. В той же день і час, мирну ходу виявили бажання провести ще чотири громадські організації ­– «Побратими», «Самооборона Енергодара», «Передова», «Народний захист».

Сьогодні, 4 травня, у виконкомі відбулася нарада з керівниками правоохоронних та контролюючих органів з нагоди проведення заходів до 9 травня. На засіданні були присутні і представники ГО. Вони поцікавилися у правоохоронців про заходи, які будуть вжиті щодо тих, хто попри всі попередження, вийде на ходу із георгіївськими стрічками, червоними прапорами, тощо. Начальник Енергодарського відділу поліції Дмитро Лизогубов пообіцяв виводити таких громадян з колони.

На нараді був присутній і представник ПП «Союз лівих сил» Володимир Гаврюшкін. Він, перш за все, звинуватив представників ГО у провокаціях минулого року. Лише потім сказав — роботу проведе, але, можливо, що хтось не дослухається або навіть захоче спровокувати конфлікт. Керуючий справами виконкому Володимир Біряк наголосив на тому, що у випадку недотримання Закону України, відповідати за це буде саме Гаврюшкін як організатор заходу.

Олександр Вікторов ( ГО «Передова») зауважив, що право шанувати пам’ять наших дідів мають всі, конфлікт з’явився лише через використання забороненої символіки представниками «Союзу лівих сил» минулого року.

Обговорення тривали майже годину. Міський голова Павло Музика доручив Володимиру Гаврюшкіну провести роз’яснювальну бесіду із учасниками мирної ходи. За дотриманням правопорядку слідкуватиме поліція та військовослужбовці ВЧ 3033 НГУ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: