Як вийти з відпустки без стресу?

Общество | 15:33, 15.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вихід на роботу після відпустки — стрес для переважної більшості людей. Адже 70 відсотків українців не можуть назвати роботу «улюбленою»

Чи є можливість пом’якшити вихід на роботу? Звичайно!

Правилами антистресового виходу з відпустки поділилася психологиня Людмила Костушевич!

  1. Вихід з  відпустки має бути поступовим! Якщо ви десь  їздили, залиште кілька днів на акліматизацію перед виходом на роботу.
  2. Пролонгуйте відпустку! Не лінуйтеся ввечері прогулятися, залишайте час на улюблену книжку, не поринайте одразу у побутові справи!
  3. Притримуйтеся режиму дня! Не засиджуйтеся до ночі, краще вчасно піти у ліжко.
  4. Замість алкоголю, який дозволяли собі на відпочинку, починайте пити заспокійливі чаї.
  5. В перший день на роботу  візьміть смаколики для колег та начальника — поговоріть, покажіть фото з відпустки. Потім ці фото залиште на робочому столі — вони піднімуть настрій! Але за кілька місяців замініть їх сімейною світлиною чи пейзажем, щоб не сумувати за відпочинком!
  6. Після відпустки люди страждають від… нестачі  сонячного світла, тож  або виходьте на вулицю щогодини, або хоча б дивіться на біле та уникайте затемнених приміщень! Пам’ятайте: темрява сприяє виділенню мелатоніну, який може»загнати» у депресію! Нам же цього не треба?
  7. Під час обідньої перерви намагайтеся подрімати: психологи ствержують, щовідновитися можна всього за 29 хвилин!

А взагалі — знайте: відпустку краще брати двічі на рік. І краще проводитиїї не заремонтом квартири або прополкою городу, а займаючись улюбленими справами — навіть якщо ви залишаєтесь у місті! Під час відпочинку дзвінки з роботи мають бути «табу», а для цього не залишайте «хвостів» у вигляді недороблених справ!

Нехай всім щастить — як у роботі, так і на відпочинку!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: