Як відмовитись від послуги, яку надає «Місто для людей Енергодар»?

Общество | 11:04, 20.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Мешканці будинку №16 по вулиці Центральній зараз активно працюють над створенням ОСББ. А паралельно вони спробували скористатися своїм правом відмовитись від частини послуг, які надавалися КП ПКВ. Через низьку якість та високу вартість люди перестали замовляти КП ПКВ прибирання сходинкових кліток.

Звичайно, навіть ця процедура змусила побігати кабінетами — і у виконкомі. і в управлінні комунальної власності. Справа в тому, що право-то відмовитись від послуги є, але процес ніде не прописаний чітко, тому на місцях треба винаходити власні правила… Наприклад, енергодарці двічі складали акти щодо неякісного виконання прибирання двірником ПКВ, збирали підписи серед мешканців, але в УКВ від них вимагали… документів, що підтверджують право власності на квартири. Хоча на ім’я саме цих людей приходять платіжки на оплату — без ніяких підтверджень!

Ситуацію коментує голова ОСББ Сергій Пошелюзний: «Да, действительно, согласно Закону Украины «Про ЖКГ» существует статья отмены какой либо услуги по содержанию дома, но вот порядок не разработан и не утверждён на исполкоме для любой их управляющей компании или управителя (а не только как было ранее для ПКС). Над этим должен поработать УКС ЭГС и мэр, но воз пока и ныне на месте»

Незавжаючи на труднощі, на Центральній,16 від непотрібної послуги таки позбавилися. Але з легкої руки нашої влади з 1 серпня послуги почало надавати сумнозвісне ТОВ «Місто для людей Енергодар»… Коли голова ОСББ Сергій Пошелюзний 6 серпня заявив представникам управляючої компанії, що вони не потребують прибирання у під’їздах,  їм сказали: треба було попереджати за 2 місяці…

Дійсно, в договорі є пункт про те, що про відмову треба попереджати. Але як це здійснити, якщо у даній послузі нема потреби з найпершого дня? Якщо вже компанія зуміла якимось чином перебрати на себе всі функції та обов’язки КП ПКВ, крім вивозу сміття, чому не зуміла вирішити питання щодо прибирання?

«Только благодаря личным переговорам жильцов дома с первым замом Курдей И. И. и его поддержкой, заместитель  директора МДЛ  заверил, что услуга по «прибиранню сходових кліток» будет исключена в соответствии с заявлением головы ОСББ, и в августе не будет начислено ни одной копейки! Скоро будут платёжки, там всё и увидим», — пояснює Сергій Пошелюзний.

Можливо,так склалося через те, що мешканців ніколи не питали, що їм потрібно, пропонуючи «комплексний обід». Але з подорожчанням послуг можна було очікувати того, що енергодарці почнуть рахувати гроші, співставляти якість та вартість, а далі — шукати шляхи економії.

Чим завершиться діло, наразі невідомо. Але отака «перша ластівка» від мешканців вже вилетіла.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: