Як в Енергодарі працює програма « Доступні ліки»?

Общество | 09:33, 19.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

18 квітня у виконкомі відбулася робоча нарада з питань провадження Урядової програми «Доступні ліки».

Нагадаємо, що з 2017 року енергодарці можуть безкоштовно або із незначною доплатою отримати медикаменти для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу. До реалізації програми в Енергодарі залучено 15 аптечних закладів. Та не дивлячись на це, не всі вони виконують план по використанню коштів виділених Програмою.

Як зазначила  завідувачка поліклініки ДЗ «СМСЧ№1» Оксана Іванова, виділені на перший квартал кошти освоєно тільки на 67,3%. При цьому  на 99%  освоює кошти тільки ДП ДАК «Ліки України» Аптека №5. Інші аптеки мають набагато нижчі показники. Представники аптечних закладів зауважили, що енергодарці майже не звертаються до них за препаратами передбаченими програмою «Доступні ліки». У свою чергу, завідувачка Аптеки №5 Марія Косенко запропонувала перерозподілити кошти на лікарські препарати передбачені Програмою.

В Енергодарі, окрім «Доступних ліків», з міського бюджету на рік виділено 2 млн. грн. для відшкодування вартості ліків для пільгових категорій населення. Оксана Іванова розповіла, енергодарці охочіше беруть препарати за міською програмою. Причина цьому –ліки, передбачені урядовою програмою, є менш дієвими. Можливо, це і є ще однією причиною невиконання плану міськими аптеками.

Начальник відділу охорони здоров’я Мирослава Климчук –Новачкевич запропонувала проаналізувати роботу програми « Доступні ліки» за  перше півріччя. Після чого будуть вирішувати питання перерозподілу коштів між аптеками міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: