Як розподілятимемо громадський бюджет, панове?

Общество | 13:28, 10.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сайті міської ради з’явилося оголошення щодо участі громади в розподілі частини нашого бюджету: » Доводимо до Вашого відома, що з метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету м. Енергодара підготовлено проект Положення про громадський бюджет у місті Енергодарі, який розміщено на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради (Нормативні акти — Проекти — Проекти міської ради — Про запровадження громадського бюджету у місті Енергодарі).             Пропозиції, рекомендації та зауваження надсилати на електронну адресу energodar_gor@gfu.zoda.gov.ua фінансового управління Енергодарської міської ради до 20.04.2017 року.»

За допомогою громадського бюджету можна буде пропонувати та реалізовувати так звані малі (кошторис — від 10 до 200 тисяч гривень) проекти, на які буде спрямовано 60% всього громадського бюджету, а також великі — тут вже йдеться про суми від 200 тисяч до мільйону гривень. А от сума всього бюджету пропонується не менше 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що спочатку вже  планувалося провести зустріч з зацікавленими громадянами для того, щоб роз’яснити тонкощі такої співучасті мешканців Енергодара в розподілі коштів. На жаль, вона не відбулася. На даному етапі невідомо, чи відбудеться вона пізніше.

Фото: Інтернет

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: