Як про Енергодар пишуть у Запоріжжі, і як — в самому Енергодарі?

Общество | 16:01, 17.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Нещодавно представники відділу інформації та зв`язків з громадскістю ЕМР, помічник міського голови Т. Стулень, а також журналісти  відвідали дводенний тренінг  на тему «Журналістика, що заслуговує на довіру та повагу, нові і традиційні ЗМІ в роботі з місцевими органами влади»

Хтось поділився у соцмережах світлинами, хтось написав, чому вчили на тренінгу.

А ми тим часом порівнюємо, як про одну й ту саму подію пишуть на сайті нашої міської ради та Запорізької облдержадміністрації. Тема — підготовка до опалювального сезону та візит до Енергодара комісії під головуванням заступника голови Запорізької ОДА Віктора Скоблікова.

Цікаво описані результати перевірки на сайті нашої міськради: «Підсумки перевірки були підведені у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради. У обговоренні взяли участь перший заступник міського голови Ігор Курдя, секретар ради Леся Нікітіна та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов. До проблемних питань віднесено питання щодо заборгованості комунального підприємства «ПКВ» перед ПАТ “Запоріжжяобленерго”. В цілому зауважень щодо підготовки міста Енергодара до опалювального осінньо-зимового періоду 2018-2019 року немає.»

Перелічені всі чиновники, які були присутні — це ж важливо! Ну і головне — «зауважень немає»

Як не дивно, але у Запоріжжі «викликає занепокоєння наявність у комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради заборгованості. Це підприємство надає всі види житлово-комунальних послуг на території міста. Сума заборгованості за покупну теплову енергію складає 29,2 млн. грн. перед Запорізькою АЕС та ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго», а також за спожиту електроенергію  — 15,5 млн. грн. перед ПАТ «Запоріжжяобленерго»

Крім того, чиновник із Запоріжжя наголосив: » Наявність заборгованості за енергоносії створює загрозу відключення об’єктів життєзабезпечення від електропостачання і ставить під питання своєчасний початок опалювального сезону у зв’язку з можливими проблемами на об’єктах житлово-комунального господарства міста, унеможливлює здійснення в повному обсязі поточних розрахунків за спожиті енергоносії»

Отже, для енергодарців важливіше, хто саме був присутній на зустрічі? А про ризики та борги — несуттєві деталі?

Може, варто ще на якійсь тренінг з`їздити?

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: