Як письменник Макс Кідрук заінтригував енергодарців презентацією творів

Общество | 13:50, 10.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

9 листопада в Центральній бібіліотеці відбулася зустріч читачів з молодим українським письмеником Максом Кідруком.

Подія зацікавила учнів, освітян, представників літературної спілки «Резонанс».

Макс Кідрук презетнував свої романи: видані раніше «Твердиня» та «Зазирни в мої сни», нову книгу «Не озирайся і мовчи», а заразом і роман, який поки що знаходиться в роботі — «Там, де нема бога».

Особливістю презентації було те, що письменник не зачитував фрагментів своїх творів, не розповідав хоча б коротко про сюжет, а говорив про те, що надихнуло його написати ту чи іншу книгу. В основному, це власний життєвий досвід Макса Кідрука. Ну, і ті загадки, які людство безуспішно намагається розгадати за допомогою науки, а письменик — в своїй уяві.

Під час презентації Макс Кідрук демонстрував аудиторії три свої буктрейлери (відео, зняте за окремими уривками з книги). Особливу увагу він приділив аналізу свого розвитку від першого до останнього. Цікаво було послухати, як автор відгукується про свої творіння: «Перший буктрейлер — в міру крутий, але повністю піратський. Другий — не такий крутий, але вже не піратський. Третій — крутий і не піратський. Але невідомо, що я буду казати наступного разу, коли вийде мій четвертий буктрейлер»…

По закінченні читачі могли придбати книги автора, взяти автограф та зробити фото з Максом Кідруком. Крім того, письменник запропонував залишити свої дані для подальшого спілкування з читачами. Також Макс відповідав на питання. Наприклад, енергодарців цікавии враження від нашого міста. Макс Кідрук відповів, що, мандруючи Україною, він помітив типовість міст-супутників АЕС. Також він відзначив прекрасну бібліотеку.

Журналістам письменник розповів, що до зустрічей з читачами ретельно готується, адже від цього залежить, чи відгукнуться, зацікавляться люди.

Однозначно можна сказати, що презентація дійсно була цікавою та навіть інтригуючою. Всі твори автор зумів представити в найкращому світлі, акценти зробив на найцікавіших місцях, а фрази типу «книга ПРО підлітків, але не ДЛЯ підлітків», ймовірно, пролунали для декого як справжня спокуса!  Мабуть, після таких презентацій у самого Макса Кідрука з`являється бажання перечитати свої ж романи.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: