Як не допустити загибелі водних біоресурсів в Запорізькій області?

1340776084_03-mor-bychka

Розпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну робочу групу з розв’язання проблеми сезонної загибелі водних біоресурсів у Каховському, Дніпровському водосховищах та  Азовському морі.

Документом рекомендовано міським (в тому числі і  Енергодарській) та селищним радам здійснювати постійний моніторинг санітарного режиму водного середовища. Відповідно, Енергодару  —  Каховського водосховища в місцях можливої задухи водних біоресурсів; у разі задухи водних біоресурсів забезпечити на підзвітних територіях проведення комплексу заходів щодо своєчасного збирання та утилізації водних біоресурсів на підприємствах, які займаються утилізацією товарів тваринного походження; забезпечити недопущення несанкціонованого використання загиблих водних біоресурсів.

На Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області покладено завдання забезпечити у весняно-літній період постійний контроль санітарного режиму водного середовища Каховського, Дніпровського водосховищ та Азовського моря в місцях можливої задухи водних біоресурсів, ветеринарний контроль за утилізацією загиблих водних біоресурсів на підприємствах, які займаються утилізацією товарів тваринного походження.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер: