Всі співробітники ЗАЕС отримають по 2000 грн, а оклади збільшать на 10%

АЭС | 14:34, 2.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Днями спілкуючись з колективом Рівненської АЕС голова профспілки НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич повідомив, що завдяки переговорам з НКРЕКП з 1 листопада вдалося збільшити фонд оплати праці 2017 року на 220 млн. грн. Спільним рішенням профкому та адміністрації «Енергоатома» прийнято алгоритм розподілу даних коштів, тож кожен працівник Компанії, незалежно від посади та стажу, отримає одноразову матеріальну допомогу у розмірі 2 000 грн. Окрім того, з 1 грудня поточного року тарифні ставки та посадові оклади для промислового і непромислового персоналу АЕС будуть збільшені на 10%. Щодо планів на майбутнє, то першочерговим завданням профкому Компанії на 2018 рік є наполеглива робота з підвищення заробітної плати енергетикам на 25%. Також голова ППО НАЕК «Енергоатом» має намір винести на обговорення питання щодо змін у «Положення про виплату винагороди за підсумками роботи за рік», а саме виключити такий пункт, як стажовий коефіцієнт.

Під час зустрічі жваво обговорювалось питання корпоратизації та подальший розвиток соціальної сфери. «Передачі об’єктів соцкультпобуту не буде до того часу, поки ми не пересвідчимось у тому, що органи самоврядування зможуть їх гідно утримувати, експлуатувати і надавати енергетикам якісні послуги. Профспілка Компанії вважає, що «цехи здоров’я та підготовки» повинні функціонувати на АЕС, але за умови прибутковості, — прокоментував Олексій Лич, — Процес корпоратизації контрольований. Профком «Енергоатома» бере участь у всіх засіданнях та переговорах, які проводяться за цим питанням. Великим плюсом впровадження корпоратизації є те, що Компанія самостійно зможе вирішувати багато питань, зокрема формувати фонд оплати праці. Безумовно, корпоратизація вимагатиме від нас певних змін, але впевнений, що атомники готові нести відповідальність, яка на них покладена та злагодженою роботою усього колективу будуть сприяти зміцненню Компанії і, отримуючи за свій труд гідну заробітну плату».

Також було озвучено проблемне питання останнього часу щодо відтоку кваліфікованих фахівців Компанії та невисокої зацікавленості молоді у працевлаштуванні в атомній енергетиці. «В енергетиці відсутній стимулюючий фактор для персоналу, що є проблемою на сьогодні, про яку ми повинні говорити і негайно вирішувати. Наслідки будуть відчутні вже через 10 років. Необхідно усунути всі фактори, які стримують зростання зарплати атомників. Наше завдання – активізувати усі сили для вирішення даного питання на усіх рівнях, включаючи депутатів Верховної Ради України», — зазначив директор з кадрів та соціальних питань НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр.

Докладніше: https://www.rnpp.rv.ua/na-raes-obsudili-voprosyi-korporatizaczii-i-povyisheniya-zarabotnoj-platyi-atomshhikam.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: