Всі по комісіях! Громадські активісти обрали собі заняття по душі

Общество | 20:48, 22.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

21 лютого 2017 року у виконавчому комітеті відбулося перше засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства. Для участі у засідання зареєструвалися 27 членів дорадчого органу.
IMG_6506-min
        Учасники засідання обговорили питання щодо створення постійних комісій при Координаційній раді, пропозиції та кандидатури для затвердження їх кількісного та персонального складу. За результатами обговорень прийнято рішення створити 6 постійних комісій та персональний склад:
по роботі з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту і мобілізаційної роботи (Андрій Шевчик, Валерій Батов, Анатолій Скалецький);
з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища (Володимир Костюк, Ігор Рижов);
з питань освіти (Яна Дабіжа, Людмила Костушевич, Оксана Зеленська, Уляна Коробчук, Тамара Бєлік, Тетяна Скиба);
з питань культури, спорту, сім’ї та молоді, сприяння розвитку волонтерства та патріотичного виховання (Олександр Жуков, Володимир Марченко, Ольга Гордевич, Катерина Стаценко);
з питань соціального захисту та здоров’я (Марія Косенко, Ірина Борисенко, Марія Сігаєва, Марія Мердюк, Сергій Лакота);
з питань житлово-комунального господарства (Іван Леонтьєв, Сергій Суворін, Павло Богдан, Олександр Самойдюк, Фелікс Дербун)
Голова Координаційної ради Андрій Пашко зазначив, що персональний та кількісний склад комісій може змінюватись, а найголовгіше — в ході роботи кожна з комісій вірогідно буде перетинатись, оскільки планується вирішувати комплексні питання. Ті ж члени ради, які не ввійшли до складу комісій, все одно будуть працювати над вирішенням проблемних питань міста.
У ході засідання члени Координаційної ради затвердили кількісний та персональний склад Секретаріату ради, план роботи ради на 2017 рік, розглянули питання щодо матеріально-технічного забезпечення дорадчого органу, а також питання щодо оприлюднення інформації про діяльність Координаційної ради на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради. Членами Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства прийнято рішення підготувати звернення до Енергодарського міського голови Павла Музики щодо створення робочої групи з організації та проведення громадських слухань стосовно прийняття ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1» до комунальної власності міста. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: