“Все давят. Бандиты, правоохранители в том числе” — Боговин рассказал о давлении на бизнес

Власть | 18:20, 7.07.2020
 Поделиться

Поделиться в

Глава Запорожской области Виталий Боговин рассказал о давлении на бизнес, а также о том, что в свое время он хотел вевести свой бизнес из сферы обслуживания Запорожской областной налоговой.
Об этом Боговин сказа сегодня во время первой пресс-конференции, сообщает 061.
“Ті інвестиції, які виїхали з області за декілька попередніх років – це є місцевий бізнес, який був тут під певним тиском, певних структур. На сьогоді, дякуючи голові податкової служби Роману Афонову, ми разом ведемо переговори з тими, хто звідси виїхав. Вже є певні домовленності. Сподіваюсь, що з нового року бізнес буде повертатись. Плануємо відновити роботу митниці на території Запорізької області. На сьогодні всі платежі осідаюсь в Дніпрі”, — сказал Боговин.
Уточняющий вопрос журналиста о том, кто же именно давит на бизнес, глава области назвал провокационным.

“Всі тиснуть. Бандіти, правоохоронці у тому числі. Начальники правоохоронних органів зы мною погоджуються, що так і в їхніх структурах не все так як хочеться всім. Ви з таким подивом це питаєте, немов не знаєте. Ви як журналісти більше за мене знаєте, ви допомогайте боротися з цим, а не задавайте провокаційні питання”, — заявил глава области.
По его словам, сегодня с представителями бизнеса ведуться переговоры, но пока нет гарантий того, что они дадут результат.
“В мене теж було бажання, коли працював в бізнесі, виїхати із Запорізької області. Я правду говорю. Ведеться робота. Не факт, що ми з кимось поговорили і він повернеться. Ми говоримо не для того, щоб він просто повернувся, ми говоримо для того, щоб він повернувся, працював і сплачував податки. Ви знаєте, що бюджет недоотримує на сьогодні з різних причин: коронавірус, кошмарювання бізнесу, обілєчування. Пальців не вистачає на двох руках. У цьому напрямку ведеться робота”, — подытожил Боговин.
Напомним, ранее глава ГУНП в Запрожской области заявило том, что в прошлом году представители преступных группировок "обилетили" весь бизнес в Кирилловке.
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: