«Воркаут» своїми руками: група Вадима Губарєва провела суботник

Общество | 20:20, 12.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Черговий фотозвіт з суботника, на якому реалізується один з проктів конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» виклав в соцмережі  голова ініціаптивної групи Вадим Губарєв. Разом з однодумцями він наводить лад на території поряд зі спортивним клубом,  в якому тренує каратистів. Його проект називається «Воркаут».

От таке інтерв’ю Вадим Губарєв дав виданню  «Корреспондент. Запорожье» щодо мети та завдання проекту: «Три года назад нашей группой отреставрировано здание по ул. Приднепровская, 3а. В данное время в этом здании расположен спортивный клуб Каратэ ММА-PRO. Рядом расположена площадка размером 100 на 100 метров. Есть идея на ней установить комплекс «Воркаут» и организовать в городе новую спортивную организацию с объединением всей молодежи города, которой нравиться данное направление спортивного развития. Под данный проект нами найден тренер, который готов в дальнейшем заниматься развитием данного направления. Площадка будет охраняться, так как на здании установлена система видеонаблюдения», — прокомментировал Вадим Губарев.

На суботнику, судячи з фото, працювало досить багато людей: поралися і чоловіки, і жінки з дітьми.

На одній світлині переможець проекту фотографується  з Валерієм Пушкарьовим.

Енергодарської аутентичної депутатської звички ходити на суботники і працювати лопатою так просто не позбутися, тим більше, що недавно Валерій Пушкарьов звітував перед виборцями.

Сподіваємсоь, що і решта депутатів зрозуміє: для того, щоб брати участь в суботниках, зовсім необов’язково виборювати мандати.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: