Волонтери «Передової» вимагають відповіді від депутата

Политика | 14:35, 13.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Напередодні Дня Перемоги соцмережі рясніли публікаціями про заборону символіки комуністів та георгіївських стрічок. Багато некоректних висловлювань, відверті образи та «перехід на особистості під такими постами — не рідкість. Але у проукраїнські налаштованих мешканців міста терпець увірвався тоді, коли до «диспутів» приєднався депутат міської ради Олег Кабанов.

Своє рішення — започаткувати флешмоб  Анохин , #ОТВЕТЬ!!! — волонтери ГО «Передова» пояснили так:

«Напередодні 9 Травня депутат від партії БатьківщинаЕнергодарської міської ради Олег Кабанов дозволив собі розкрити всю свою сутність. Всі його «крилаті вислови» були зафіксовані. Крім того, були знайдені і більш давні скріни з мережі «Одноклассники», їх ми теж додаємо. Пізніше Кабанов видалив свої коментарі, а профіль в ФБ перейменував на Зигмунд Фрейд, але «скріни не горять».Отже, ми бачимо, що Кабанов за свої слова відповідати не збирається, та і очі він нікому не заплював — хоча дуже обіцяв це зробити. Робимо висновок — Кабанов базікало, боягуз та нікчема. Тож за відповіддю звертаємось до безпосереднього керівника Кабанова у фракції ПП «Батьківщина» Анохіна А.А. :

1. Пане Анохин , яке Ваше ставлення до такої антиукраїнської позиції члена Вашої команди? Чи особисто Ви підтримуєте Кабанова? Чи це є узгоджена позиція всієї політичної сили Батьківщина , яку ви представляєте?
2. Яких заходів буде вжито політичною партією у відповідь на висловлювання Кабанова?
3. Чи повідомили Ви про цю подію хочаб керівника Запорізька обласна організація «Батьківщина» ?
4. Чи буде порушено питання виключення депутата Кабанова з лав партії та позбавлення його депутатського мандату?

Просимо Вас в найкоротші терміни надати розгорнуті відповіді на всі порушені питання. Дуже сподіваємось на Вашу політичну відповідальність і змогу відповідати не лише за себе, а і за людей, яких Ви привели в Енергодарську міську раду!»

Зазначимо, що до моменту публікації на сайті жодних коментарів ані від Кабанова, ані від Анохіна в соцмережах помічено не було. Хоча, як правило, ці два депутати досить активні у Фейсбук.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: