Внесли зміни у міські програми — на позачерговому виконкомі, терміново

Политика | 18:24, 14.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

14 вересня члени виконкоми зібралися на позачергове засідання, щоб розглянути сім питань. Більшість стосувалася фінансування міських програм.

Заступниця директора Міського палацу культури Тетяна Реброва обгрунтувала потребу виділення коштів на придбання інструментів та звукового обладнання, відпарювача,  меблів, двох ноутбуків, а також — ремонту протипожежного устаткування. На все — більше  700 тисяч гривень. Після низки запитань рішення підтримали.

Одноголосно проголосували за збільшення обсягу фінансування заходів, спрямованих на оздоровлення дітей з інвалідністю, в тому числі — занять у басейні.  Наступний доповідач — директор УКВ Олег Гордевич — просив профінансувати цілий перелік заходів, які передбачилися Програмою реформування житлово-комунального господарства. 134 тисячы гривень — на пандуси та поручні, 1 млн 600 тисяч — на ліфти і півтора мільйони —   на їхню  диспетчеризацію, на ремонт стіни будівлі на Молодіжній, 5  — 372 тисячі, 1 млн 312 тисяч гривень на матеріали та інструменти для КП Комунальні Системи, 446 тис — на ілюмінацію, півмільйона — на оргтехніку.

Не забули йінші комунальні підприємства, які активно створюються в місті — «Чисте місто», «Водоканал». КП «Молочна кухня» теж потребувало вкладень.

На ремонт блокпосту Олег Гордевич просив майже 500 тисяч гривень, а ще — придбання кабельної лабораторії, дитячі майданчики та інше. Тетяна Баляба поцікавилася, чи встигли члени виконкому ознайомитись з проектом рішення, в якому є такі цифри? Адже його отримали лише о 9-й ранку. Питання повисло у повітрі, натомість перший заступник міського голови Ігор Курдя пояснив поспіх тим, що нарешті  КП «Доркомунгосп оголошено банкрутом», тому частину його майна можна приймати на баланс комунальних підприємств. Були у Тетяни Тимофіївни й інші питання, але зміни до Програми реформування ЖКГ все одно внесли. Тим більше, їхню остаточну долю все одно будуть вирішувати депутати на сесії, яка, скоріше за все, відбудеться вже до наступного четверга.

Ухвалили також проект рішення міської ради щодо внесення змін до бюджету міста на 2018 рік.

Згадали і безхатька, який майже днів просидів на лавці біля будинку на Українській, 33: члени виконкому виділили йому ліжко у гуртожитку як переселенцю — на час проведеня операції об’єднаних сил.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: