Власників «неприбраних» об`єктів буде покарано!

Общество | 14:44, 17.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Як повідомляється на сайті міської ради, на початку березня 2018 року службами виконавчого комітету Енергодарської міської ради було проведено перевірку фасадів об’єктів комерційного призначення та благоустрою прилеглої території, за результатами якої були виявлені порушення: на фасадах і сходинах біля входу відколота плитка, наявні сліди іржі, зруйновано тротуарну плитку, біля входу до одного з банків зрізано кнопку виклику для інвалідів. Власникам були направлено письмові попередження усунути порушення у термін до 1 квітня 2018 року.

Під час проведення 4 квітня 2018 року повторної перевірки було встановлено, що деякі з підприємців проігнорували зауваження. Станом на 12 квітня 2018 року недоліки так і не були усунені.

На одного з підприємців складено протокол про адміністративне правопорушення. Для притягнення до відповідальності порушників, які ухиляються від виконання своїх зобов’язань по прибиранню територій, вже підготовлено та направлено відповідні листи до Енергодарського міського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області

Власників магазинів і підприємств попереджено про необхідність наведення порядку та благоустрою території до травневих свят.

Фото з архіву Сергія Суворіна.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: