Влада шукає спонсорські кошти для придбання сироватки проти ботулізму

Общество | 21:49, 28.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Підприємець Павло Богдан у соцмережі повідомив, що 22 квітня сироватка від ботулізму, яку закупили енергодарські бізнесмени, врятувала два життя. «Ночью люди приехали из Мариуполя, забрали и увезли к себе. Искали по всей Украине, а её нет! СМСЧ в курсе! Это уже 9 жизней, спасенных за два года! Запас пополнен (жаль цена растет). Если что обращайтесь, поможем!»

«Декілька тижнів тому стало відомо, що у двох жительок Енергодара медики діагностували важку форму ботулізму. В оперативні терміни жінки були госпіталізовані до обласної інфекційної лікарні, де їм була надана медична допомога, у тому числі, введена сироватка проти ботулізму. Сьогодні в Україні є суттєві проблеми з придбанням зазначеної сироватки, так як вона офіційно не зареєстрована Міністерством охорони здоров’я. Для надання допомоги жителькам Енергодара було використано препарат з наявних резервів області, завдяки чому жінок вдалося врятувати.» — повідомляє сайт міської ради 27 квітня.

За інформацією відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради на даний час в Енергодарі сироватки від ботулізму у наявності немає, її можна придбати тільки у приватному порядку.

Очільниця відділу охорони здоров’я Мирослава Климчук-Новачкевич шукає спонсорські або волонтерські кошти на придбання хоча б п’яти комплектів штамів А, В, Е сироватки проти ботулізму. За попередніми розрахунками необхідно близько 15,5 тисяч гривень для придбання сироватки польського виробництва.

Зрозуміло тільки те, що офіційна медицина рухається окремо від людей. Підприємці закупили сироватку, проте влада замість того, щоб і собі зробити запас, ходить з «простягнутою рукою».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: