Влада нагородила місцевих підприємців, але деякі з них від нагород відмовились

Общество | 12:08, 2.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

Щорічно у першу неділю вересня відзначається День підприємця. У міській раді були відзначені 15 предсавників малого та середнього бізнесу, які, на думку представників влади, найбільше заслуговуть на Почесні грамоти виконавчого комітету та Листами подяки міського голови.

бизнес1
Церемонію нагородження провели перший заступник міського голови Ігор Курдя та депутат міської ради Андрій Карбасов.

Як кращих платників податків відзначено приватних підприємців Любов Живову, Івана Чувака, директора ТОВ “Енергодарська станція технічного обслуговування” Костянтина Коноваленка та керівника ПП “МАГ–ТЕХНОЛОГІЯ” Світлану Юркевич. За особистий внесок у соціально-культурний розвиток міста та благодійну допомогу у вирішенні соціальних проблем для незахищених верств населення Почесними грамотами відзначені Світлана Мєдвєдєва та Володимир Редька.

Також до когорти відзначених потрапили Олександр Янько, Марія Підгірна, Андрій Гонитель, Наталя Сичова, Олександр Котов, Анатолій Фощан та Любов Сердюк. Нагородили і депутатів міськради, які за сумісництвом є ще й підприємцями — Миколу Чорного та Ігоря Паламаря. Проте опозиційний депутат Микола Чорний від своєї нагороди відмовився. Від імені депутатів з опозиції він наголосив, що доки міський голова Павло Музика не піде на компроміс, будь-яка взаємодія неможлива.

За даними сайту міськвиконкому станом на липень 2016 року в Енергодарі зареєстровано 1663 особи-підприємця, що на 122 особи менше, ніж у 2015 році, з них сплачують податки 1557 осіб. Протягом першого півріччя 2016 року зареєстровано 104 фізичних особи-підприємця. Як і у попередні роки найпопулярнішою галуззю економічної діяльності в Енергодарі залишається роздрібна торгівля. Завдяки платникам податків Енергодарського ОДПІ протягом січня-червня 2016 року до міського бюджету надійшло коштів у розмірі 12,3 млн.грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: