Визволяти Панова допоможе Трамп

Общество | 15:28, 21.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Брат полоненого ФСБ Євгена Панова повідомив на своїй сторінці в соцмережі, що він разом з родичами інших політв’язнів вирішили звернутися до Президента США Дональда Трампа.

«Наше Об’єднання родичів політв’язнів вирішило звернутися до Трампа, як тільки дізналися, що планується його зустріч з нашим Президентом. Сьогодні Петро Порошенко передав звернення особисто Дональду Трампу та віце-президенту Майку Пенсу. Ми попросили США підняти питання перед РФ про звільнення наши рідних. Дива трапляються, особливо коли є люди, які їх роблять. Велика подяка правозахисниці Olexandra Matviychuk, яка поїхала в США та зробила все, щоб це відбулося. Вона знає якісь секрети. Боюся запитувати які, аби диво не зникло. А Olga Skripnik з Tetiana Pechonchyk працюють з владою США у Вашингтоні і зараз. Хай воно допоможе звільненню Жені та всіх українських політв’язнів, над якими сьогодні знущається РФ…

UPD. Петро Порошенко: «Я передал Трампу письмо от родственников заложников, которые незаконно находятся в тюрьмах на оккупированных территориях и в Российской Федерации. И мы получили заверения о тех усилиях, которые приложит Администрация США в помощи украинцам вернуть наших парней и девушек домой», — сказал он.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: