Визначено переможців конкурсу «Будь інженером!»

Общество | 18:34, 5.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні в культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбулося нагородження переможців відкритого конкурсу серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Енергодара «Будь інженером!».

Конкурс проходить в Енергодарі з 2012 року за ініціативи Ради молодих фахівців ВП «Запорізька АЕС» та за підтримки адміністрації та профспілкового комітету ВП «ЗАЕС», управління освіти Енергодарської міської ради. Його мета — підвищення інтересу старшокласників до базових предметів інженерного напрямку, зміцнення престижності атомної енергетики, а також залучення кращих представників учнівської молоді до роботи на підприємстві. 

Цього року участь у конкурсі взяла рекордна кількість учнів – 94. Конкурсанти мали змогу перевірити свої знання з точних наук — математики, фізики та хімії.

Учасників та переможців конкурсу привітали міський голова Павло Музика, генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Олександр Остаповець, начальник управління освіти Світлана Букреєва.

За підсумками конкурсу абсолютними переможцями з усіх трьох предметів стали Антон Карпецький (ЕНВК №5), який набрав максимальну кількість балів та посів І місце, ІІ місце — Ярослава Мірошникова (ЕНВК №1), ІІІ місце — Владислав Момот (ЕНВК №5). У номінації «Кращий з математики» І місце посіла учениця ЕБЛ Олександра Анохіна; «Кращий з фізики» — учень ЕНВК №5 Данило Содома; у номінації «Кращий з хімії» — учениця ЕНВК №5 Юлія Зеленцова.

Всі переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів конкурсу. Окрім того, почесними нагородами відзначено методистів з профорієнтації навчальних закладів міста.

Джерело: сайт міськради

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: