Визначено кращих поетів та прозаїків серед енергодарських школярів

Общество | 09:24, 16.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 15 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний конкурс «Струни душі». Свої авторські роботи надали більше 50 дітей, а компетентне журі відібрало 26 найкращих. Вони і представили свої вірші та прозу у трьох номінаціях: «Патріотична лірика та проза», «Шкільна лірика та проза», «Шкільний гумор і сатира».

Звісно, віршів було більше. Виступи юних авторів супроводжувались презентаціями і посилювали ефект. Подекуди виконання дітей викликало сльози, а іноді посмішку. До складу журі входила поетеса літературно-творчого об’єднання «Резонанс» Надія Рубінська. Вона попросила колег не дуже суворо оцінювати твори, бо це ж тільки перші кроки на творчому шляху.

Після виступів члени журі довго радились — учасники встигли і потанцювати з керівником гуртка ЦДЮТ Наталею Проказою, і подивитись виступи вихованців вокального гуртка «Феєрія» і хореографічного «Мрія», і поспілкувались з ведучим Костянтином Кононенком, і навіть прочитати дещо з написаного раніше.

Тим часом у глядачів була можливість проголосувати за того автора, виступ якого найбільше сподобався.

Нарешті, коли підсумки було підбито, для нагородження вийшла голова журі, методист НМЦ Віталія Терпімова. Серед молодших школярів глядацькі симпатії були на боці Валерії Варварової, а гран-прі дісталося Сашкові Тимошенко. До речі, обидва з гімназії «Гармонія».

У середній віковій категорії глядачі віддали перевагу Наталі Аверіній з гуртка ЦДЮТ, а гран-прі присудили учениці гімназії «Гармонія» Анні Матвійченко.

І нарешті серед дорослих і глядачі і журі одноголосно віддали обидва призи Єлизаветі Сафоновій зі школи №7.

Цього року вперше було нагородження в номінації «Відкриття року» на приз наданий міською радою. Цим відкриттям став Антон Сафоненко, який написав прозовий твір-легенду про козаків.

ФОТО Світлани Семеренко, бібліотекаря ЦДЮТ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: