Військові вручили подяки робітникам атомної стації

Общество | 20:35, 21.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Війна на  сході України дала поштовх для народження та розвитку потужного волонтерського руху. Поодинокі зусилля окремих громадян об’єдналися, і ось вже працюють волонтерські організації по всій країні. Цілі підприємства починають надавати підтримку військовим — матеріальну, технічну, фінансову.

Не стоїть осторонь Запорізька атомна електростанція. Підприємство потужне, тож і допомога — відповідна! З початку бойових дій за підтримки персоналу ВП ЗАЕС ремонтували техніку та устаткування, було обладнано справжню «баню на колесах», проводилися масові патріотичні та спортивні акції.

Волонтери, які працюють на атомній станції, на замовлення військових виконують специфічні види робіт — наприклад, співробітники ЗАЕС виготовляли для армії пічки-«буржуйки», а також ремонтували електрогенератори. Важко підрахувати кількість виконаних замовлень — самі волонтери цього робити не будуть…

Зате ситуацію відслідковують наші бійці. Так, сьогодні за дорученням командира 61-ої бригади Ігоря Бови командир комендантського взводу старшина Микола Комендантов (представник ГО «ЕО Захисники України») передав почесну  грамоту Сергію  Листунову, а начальнику елекроцеху Петру Заниборщу — подяку для всього колективу ЕЦ.

 

Атовці вирішили провести церемонію нагородження в офісі ГО «Передова», запросивш до нього волонтерів та представників ветеранських організацій. Так, в тісному колі однодумців грамоти та подяки передалися адресатам.

Петро Заниборщ зазначив, що давно слідкує за діяльністю енергодарських волонтерів і висловив готовність допомагати. До речі,  така подяка від військових — вже друга в електроцеху. Першу працівники АЕС отримали від морських піхотинців 36 бригади.

 

Атовці вдячні робітникам АЕС за підтримку. Вдвічі приємніше, що допомогу бійцям надають колеги, адже багато працівників атомної станції стали на захист країни зі зброєю в руках.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: