Вийшла в світ антологія «Письменники Запорізького краю»

Регион | 15:31, 2.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

 Вперше за 15 років світ побачила антологія «Письменники Запорізького краю». «Попередниця» цього видання, яке охоплює творчість запорізьких поетів і прозаїків кінця XX – початку XXI століть, видавалась в 2002 році. Презентуючи антологію «Письменники Запорізького краю» і ще 10 книжок відомих запорізьких авторів, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко наголосив, що рішення про виділення 320 тис. грн., необхідних на видання книг, депутати Запорізької обласної ради приймали дуже відповідально.

Присутній на презентації книжок Почесний громадянин Запорізької області, віце-президент Запорізького обласного Союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Білоусенко зазначив, що асигнування з обласного бюджету – це не витрати, а інвестиції в формування української нації.

Голова обласної організації Національної Спілки письменників України Олександр Медко відзначив величезний внесок кожного, хто долучився до реалізації проекту, і наголосив на ролі кожного з авторів книг. Це – Василь Федина («Я – син великого народу». Книга про творчість Василя Диденка та вибране з його поезій), Вікторія Сироватко («Віддам в хороші руки. Збірка віршів»), Микола Білокопитов («Смішно живемо». Проза), Костянтин Сушко («Terra Grata» (Земля бажана), Любов Геньба («На гостинах у долі»), Юрій Єршов-Холодний (Народе необачний»), Олег Гончаренко («Нова братина»), Ольга Стадніченко («У свічаді слова: література, письменник, час»), Полян-Пилип Юрик («Тільки Сталін на стіні») і, власне, Олександр Медко (ХОРА»).

На завершення презентації виступив Анатолій Сердюк, який оспівує Запорізький край у піснях.

Джерело: сайт Запорізької обласної ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: