Вивчати досвід Польщі в громадському бюджеті поїхав…бізнесмен Павло Богдан

Общество | 15:11, 4.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

З 16 по 21 жовтня відбулася навчальна поїздка щодо вивчення досвіду реалізації громадських бюджетів у Польщі. У навчальній поїздці взяли участь представники місцевого самоврядування та громадські активісти з Миколаєва, Долини, Енергодару, Білої Церкви, Миргорода та з Білозірської ОТГ. Пони побували у великих містах Гданську, Торуні, Познані, а також відвідали селищні громади.

На фото впізнаємо двох енергодарців — начальника фінансового управління Олену Денисенко та підприємця Павла Богдана. Чому поїхала Олена Денисенко нам зрозуміло, вона представник місцевого самоврядування, очолює управління і займається формуванням бюжету міста. А от яким чином з усіх громадських активістів міста було обрано, що польский досвід поїде вивчати Павло Богдан — то є не дуже зрозумілим.

В різні часи Павло Богдан був активним політиком, зараз він є членом Координаційної ради громадських організацій, членом правління ГО «Бізнес-союз «Порада». Також Павло Богдан є співзасновником фірми, яка нещодавно отримала велику ділянку землі в промзоні під будівництво сонячної електростанції. Тепер ми уважно слідкуватимемо за цією темою і роллю Павла Богдана в громадському бюджеті — чи не дарма грантівські харчі у Польщі куштував?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: