«Віват Енергодар»: виставка повернулася після 5-річної перерви

Общество | 18:34, 21.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

На стадіоні»Старт» проходило свято «Віват Енергодар»: виставка собак всіх порід.

До участі у рингу (оцінюванні собак експертом) зареєструвалися 56 бажаючих, в  параді собак — обов’язковому та найбільш масовому етапі виставки — близько 100 представників різноманітних порід та навіть «дворяни». Всього виставку відвідали приблизно 150 собак — принаймні, таку думку озвучила ведуча свята Наталія Цимбаліст. Вона  повідомила, що захід підготовано енергодарською філією Кінологічної спілки України під керівництвом Лесі Сукач. Підтримати захід зголосилася місцева влада, навіть місцепроведення змінили: з майданчику для дресировки на стадіон (і це було вірне рішення!) В якості спонсорів виступили підприємці нашого міста.

На стадіоні можна було побачити як представників популярних сьогодні порід, так і ексклюзивних тварин, таких, як російська псова борза, цверг-шнауцер, кане-корсо, англійський бульдог, доги — німецький та аргентинський, ньюфаундленд. Досить багато було представників так званих бойцовських порід, які, до речі, поводилися чемно і привітно. Вівчарки — кавказськи, середньоазійські, німецькі — також були представлені публіці та експертам у ринзі. Маленьких собак було, мабуть, найбільше — йоркширські тер’єри, чіхуа-хуа, мопси, шпіци —  порадували своєю нереальною «мімімішністю». На виставках стає зрозумілим, що дійсно існує певна мода на собак. Так, сьогодні можна було помилуватися хаскі, маламутами та самоїдами, натомість не було  коллі, ердельтер’єрів чи чау-чау. Це не означає, що таких собак нема взагалі в місті чи регіоні — можливо, вони просто досягли «ветеранського» віку і вже не мають потреби виставлятися.

Крім серйозного моменту- експертної оцінки — учасникам заходу запропонували видовищно-розважальну програму. Були організовані та успішно проведені конкурси — «Дама з собачкою», «Дитина та собака», «Собака у костюмі». Всі, хто наважився змагатися, отримали і задоволення, і призи. Публіку це теж розважило.

Багато хто прийшов на стадіон без собак, натомість взяв з собою дітей — отут вже малеча мала змогу надивитись, наобійматись та нафотографуватись з усіма, хто тільки був не проти (а таких бла переважна більшість)

Обстановка була святкова та по-родинному затишна. Люди були дуже відкритими до спілкування та обміну позитивними емоціями. Що стосується бруду — за цим слідкували робітники КП «Промінь» протягом всієї виставки, та й самі власники тварин виявилися дуже відповідальними. Після того, як згорнулися намети на ринги, на стадіон прийшли юні футболісти — відзначимо, на чисте футбольне поле. Таке, яке було б непогано залишати і після інших масових заходів, які проводяться на нашому стадіоні.

Прямі включення з цього свята велися на сторінці телеканалу ЕНТС. Наприклад, були такі моменти, які цілком могли б стати основою конкурсу — вокального!

Опубліковано Телеканал ЭНТС 21 квітня 2018 р.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: