Виставкова зала запрошує одразу на 4 експозиції ФОТО

Общество | 08:05, 27.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Відучора у виставковій залі на Набережній працюють чотири виставки.

Дві — з Херсону. Свої роботи надав викладач Херсонського державного технічного університету Юрік Степанян. Картини розташовані у великій залі. Там же — роботи студентів цього вишу, які навчаються на кафедрі дизайну. Тут — кераміка, валяння, графіка.

У малій залі — виставка робіт учнів шкіл естетичного виховання та художніх шкіл області, які брали участь у конкурсі «Добрий театр». Тут представлені найкращі роботи у чотирьох номінаціях: «Костюм», «Живопис», «Графіка» та «Декоративно-прикладне мистецтво» у різних вікових категоріях.

Приємним сусідством роботи юних художників порадувала майстриня Ольга Москаленко: вона надала для виставки свої ляльки, виготовлені вручну за власними ескізами. Вони теж відповідають темі «Добрий театр»: це персонажі казок від «Лускунчика» до «Соловей та троянда», а також — ельфи, феї, навіть пані Весна та Ніч.

Презентації цих чотирьох виставок відбулися в рамках обласного семінару для викладачів художніх та шкіл естетичного виховання, який проходив напередодні на базі нашої ДХШ.

Відкривали експозиції директор художньої виставкової зали Венера Афтентьєва та директор ДХШ Ірина Черноляхова.

До слова запросили авторку виставки ляльок Ольгу Москаленко та керівницю театральної студії Тетяну Саломатову. Тут же відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Добрий театр»: грамоти та подарунки вручали вчителям — для подальшої передачі талановитим адресатам.

Не пропустіть нагоду побачити чотири виставки за один раз!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: