Висновки чиновника з облдержадміністрації після візиту до Енергодара

Политика | 18:05, 20.11.2016
 Поделиться

Поделиться в

Перебуваючи з робочою поїздкою в місті Енергодар, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян зустрівся з міським головою Павлом Музикою.

Під час наради представники влади обговорили низку актуальних питань, зокрема мова йшла про реконструкцію гуртожитка, в якому планують збудувати 40 соціальних квартир для працівників бюджетних структур, реконструкцію міського стадіону «Старт».

Особливу увагу Дмитро Давтян приділив питанням підтримки учасників АТО. За словами Павла Музики, за даними на 14 листопада такий статус мають 206 жителів міста.

Міський голова Енергодара запевнив, що в місті діє Програма підтримки учасників АТО та членів їх родин. Також зрушено з місця питання щодо виділення земельних ділянок бійцям АТО.

Також Дмитро Давтян ознайомився з роботою двох потужних енергетичних підприємств – ЗАЕС та ДТЕК Запорізька ТЕС.

Генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Олександр Остаповець, якого було призначено напередодні, запевнив, що завдання номер один – безпечне виробництво електроенергії, безпечна експлуатація енергетичних блоків, а також постійне поліпшення діяльності станції.

За його словами, пріоритетним напрямком діяльності також є реалізація проектів, спрямованих на продовження строку експлуатації енергоблоків (Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) 13 вересня 2016 року прийняла рішення про продовження терміну експлуатації блоку №1 ЗАЕС — до 23 грудня 2025 року. 3 жовтня 2016 року було продовжено термін експлуатації блока №2 до 19 лютого 2026 року).

Сьогодні колектив атомної станції здійснює необхідні заходи з продовження терміну експлуатації енергоблоку № 3. Адже його проектний термін добігає кінця на початку березня 2017 року.

Атомники показали посадовцю й унікальний учбовий центр, будівництво якого розпочато ще в 2009 році і нині добігає кінця.

— Центр стане сучасною базою для підготовки кваліфікованого ремонтного персоналу, а також дозволить атомникам виконувати операції з техобслуговування й ремонту на встановленому діючому обладнанні відповідно до найвищих стандартів безпеки, — зазначив Дмитро Давтян.

За даними прес-служби ЗОДА під час поїздки до Енергодара не залишилась без уваги і Запорізька ТЕС.
sirv

Директор підприємства Ігор Снєгін повідомив, що 13 листопада Запорізька ТЕС виконала річний план з виробництва електроенергії — вироблено близько 4,5 млрд. кВт/год. електроенергії.

— Маємо надію, що до кінця цього року показник буде на рівні 5,3 млрд. кВт/год. Наразі ми закінчуємо капітальний ремонт четвертого блоку. Після 7 грудня плануємо його підключення до мережі і тоді станція буде готова до проходження осінньо-зимового періоду, — зазначив Ігор Снєгін.

Підбиваючи підсумки робочої поїздки, Дмитро Давтян відзначив, що Енергодар має вражаючі показники з виробництва електроенергії. І це вкотре доводить, що місто недарма вважається енергетичною столицею України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: