Вишитий рушник єднає Україну

Общество | 22:37, 10.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

10 січня у художньо-виставковому залі на Набережній, в рамках проекту « Вишиванка єднає Україну» відбулося урочисте відкриття виставки рушників «Жіноча доля – вишитий рушник». Основну частину експозиції, яку привезли зі Львова, склали рушники минулого століття з приватної колекції  відомої української вишивальниці Лесі Демчук.

Всього на виставці представили 39 рушників. Найдавнішому — 48 років. Кожен візерунок, що вишитий на рушниках, має своє значення: побажання добробуту, здоров’я, щастя.

Подивитись на експозицію прийшли колядники. Різдвяні пісні заспівали представники вокального колективу «Україночка».

Як пояснюють організатори, проект «Вишиванка єднає Україну» тільки розпочався. Грант проекту «Містки громадської активності» отримала Новокаховська громадська організація «Центр сучасного розвитку «Астра». Він реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії. Мета – сприяння розвитку традиційної української вишиванки.

Завітавши до виставкової зали, ви побачите рушники Галичини, Бойківщини та Придністров’я. Графік роботи ХВЗ: з 9.00 до18.00, перерва: з 13.00 до 14.00, вихідні: п’ятниця та субота.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: