Вихованець ЕМАН здобув «срібло» в Києві за свою дослідницьку роботу про воду

Общество | 17:08, 6.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

З 1 по 3 листопада в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Києва, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України пройшов ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Із трьох учнів Енергодарської малої академії наук учнівської молоді – учасників заочного етапу даного конкурсу до фінального, очного, етапу було запрошено вихованця гуртка ЕМАН «Юний еколог» Федорова Артема, учня 11 класу ЕНВК №1.

Артем представляв на конкурсі роботу «Дослідження властивостей живої та мертвої води», підготовану спільно із своїм науковим керівником Подгорною Тетяною Михайлівною під керівництвом професора Запорізького Національного університету Рильського Олександра Федоровича.

Результати багатомісячної праці із наукової літературою та проведення експериментів в лабораторіях ЗНУ високо оцінило поважне журі і Артем здобув заслужену нагороду – ІІ місце.

Наразі Артем, як і його товариші – вихованці ЕМАН готуються представляти свої науково-дослідницькі роботи на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, перший (міський) етап якого буде проводитись 23 листопада цього року. Тож вітаємо Федорова Артема та його педагогів з заслуженою нагородою та бажаємо нових цікавих відкриттів та перемог!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: