Відділення трансфузіології Енергодарської СМСЧ №1 таки отримало обладнання

Общество | 13:18, 19.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про це повідамляє офіційний сайт міської ради.

16 лютого 2017 року начальник відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради Мирослава Климчук-Новачкевіч провела нараду з представниками підприємств та установ міста з приводу виконання плану-графіка з проведення Дня донора в Енергодарі в 2017 році.
 Завідувач відділення трансфузіології ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1» Леонід Загорченко доповів про роботу відділення та виконання плану за минулий рік. За його інформацією, у 2016 році в Енергодарі прийнято 925 донорів крові, що дозволило виконати річний план на 115,6%. Кращі показники по залученню донорів за традицією продемонстрували ВП «Запорізька АЕС» (689) і ДТЕК Запорізька ТЕС (102). До Дня донора у 2016 році чотирьом енергодарцям присвоєно звання «Почесний донор України». Також наприкінці минулого року для відділення трансфузіології за кошти міського бюджету було придбано морозильну камера для зберігання крові місткістю 300 літрів.
         Мирослава Климчук-Новачкевіч наголосила на важливості залучення працівників до виконання громадянського обов’язку, проведення широкої інформаційної кампанії з популяризації донорства та ведення обліку донорів на підприємствах міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: