Відділення гемодіалізу в Енергодарі має з’явитися вже до кінця року

Общество | 15:29, 19.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Начальник СМСЧ-1 Людмила Кульпіна повідомила, що вже до кінця цього року в Енергодарі може з’явитися відділення гемодіалізу.

Міський голова Павло Музика підписав меморандум про співпрацю з німецькою комапанією Фрізеніум, яка бере на себе зобов’язання поставити обладнання та підготувати лікаря-фахівця, який буде працювати.

Проект розроблено та затверджено, зараз триває підбір лікаря, який пройде курс підготовки, адже для нашого міста це справа нова.

В СМСЧ має бути виділено приміщення для цього відділення. Коли наші медики відвідували аналогічні відділення у Вінниці та Черкасах, вони відзначали високий рівень комфорту в них, тому зараз просять місцеву владу додатково обладнати кімнату відпочинку для пацієнтів.

Сьогодні в Енергодарі мешкає 11 осіб, що потребують гемодіалізу. І ця цифра може збільшуватись, адже в країні гостро стоїть питання трансплантації. Також до нашої СМСЧ-1 вже звертаються пацієнти з прилеглих населених пунктів. Людмила Кульпіна відзначає, що на договірній основі, можливо, Енергодар зможе прийняти їх також.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: