Відбувся рейд по контролю за сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах

Общество | 07:09, 19.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

14 лютого 2018 року спеціалістами служби у справах дітей Енергодарської міської ради спільно з представниками Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд з метою здійснення контролю за станом утримання, виховання та догляду за дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
У ході рейду було перевірено умови утримання, проживання та виховання у 10 сім’ях, де виховується 13 дітей, з них 4 перебувають на обліку служби у справах дітей міської ради з підстав неналежного виконання батьківських обов’язків.
Під час спілкування батькам вказано на необхідність дотримання санітарно-гігієнічних норм житла, врахування вікових особливостей дітей у вихованні, попереджено про відповідальність. Двох батьків було запрошено на консультацію до психолога Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Сім’ям, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, надано гуманітарну допомогу.
Постійні рейдові заходи дають позитивні результати: у більшості сімей покращилися побутові умови, налагодилися стосунки між членами родини, батьки почали більше часу приділяти спілкуванню з дітьми, проведенню з ними вільного часу.
Також спеціалістами служби у справах дітей здійснено перевірку 7 житлових приміщень, які належать на праві власності чи користування дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування. З’ясовано, що житло зберігається в належному стані.
Відповідно до законодавства, у судових засіданнях про позбавлення батьківських прав є обов’язкова участь представників органу опіки та піклування в особі служби у справах дітей. Для підготовки висновку про доцільність позбавлення батьківських прав обстежено житлово-побутові умови дитини та отримано відомості про участь батька у її житті.

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: