Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад в органи місцевого самоврядування

Общество | 21:52, 18.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

18 травня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Енергодарської міської ради. Документи надійшли від 13 претендентів на посади заступника начальника управління з питань капітального будівництва та реконструкції комунальної власності міської ради; головного спеціаліста-юриста управління комунальної власності міської ради; головного спеціаліста планово-економічного відділу управління комунальної власності міської ради; головного спеціаліста відділу державної реєстрації міської ради; головного спеціаліста сектора реєстрації міської ради; головного спеціаліста відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення міської ради. 4 претендента не допущені до участі у конкурсі тому що їх документи не відповідають вимогам щодо освіти відповідного професійного спрямування та стажу роботи за фахом. Один претендент не з’явився на конкурс.
8 учасників конкурсу склали письмовий іспит зі знання Конституції України, норм і змісту Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та специфіки функціональних повноважень.

    Після проведення перевірки письмових відповідей, враховуючи її результати, комісія у складі 7 осіб обирала кандидатів із складу потенційних претендентів. За результатами іспиту переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста планово-економічного відділу управління комунальної власності міської ради стала Дятлова Світлана Василівна, на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу державної реєстрації міської ради — Семенова Оксана Іванівна,  на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектора реєстрації міської ради — Гузей Наталія Вікторівна, на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та   соціального захисту населення міської ради — Володіна Олена Анатоліївна та Покідіна Вікторія Вікторівна зарахована до кадрового резерву на цю посаду.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: