Від яких послуг ЖКГ можуть відмовитися енергодарці?

Общество | 17:30, 15.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні, члени виконкому розглянули питання про затвердження Порядку відмови споживачів від послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Енергодар.

Відтепер мешканці будинків можуть відмовитися від трьох послуг: прибирання прибудинкової території, сходових кліток, сміттєпроводів та сміттєприймальних камер. Про це розповіла  заступник начальника управління з питань ЖКГ  УКВ Алла Тєрєхова.

Відмова послуги здійснюється за спільною письмовою згодою не менше 75% мешканців будинку. Незалежно від кількості власників, голоси розраховуються за принципом 1 квартира -1 голос. Мешканці будинку, які захотять відмовитися  від надання послуг, повинні оформити спільну письмову заяву-згоду мешканців будинку та направити її до КП «ПКВ».

Зміна переліка послуг буде здійснюватися з 1-го числа місяця, за умови, що заяву було надано до 15-го числа місяця.

Член виконкому Володимир Гладков поцікавився, чому список послуг, від яких можна відмовитися, такий маленький.

-Та, хіба в Енергодарі прораховані прибудинкові території, — зауважив Володимир Гладков.

Член виконкому Дмитро Дрозд поділився, що напередодні засідання ознайомився з правилами благоустрою міста, де чітко прописано те, що у випадку відсутності  паспортів прибудинкової території, її рахують дуже просто – відступають 30 метрів від дворових фасадів та 5 метрів від бокових фасадів.

Чому дозволили відмовитись тільки від трьох послуг? Заступники мера Ігор Курдя та Василь Разводов пояснили – згідно Постанови Кабміну від 01.06.2011 р. № 869 « Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», інші послуги є обов’язковими.

Цікаво, чи готові енергодарці відмовитись від запропонованих послуг?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: