Ви бачите Пекшина? Ні? Тоді ми йдемо до вас! або Як влада намагалась сховати нового радника

Политика | 09:09, 12.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сайті міської ради зявилась новина про те, що відбулося засідання робочої комісії з розгляду фінансових планів комунальних підприємств. У ході засідання було заслухано звіт керівництва КП ПКВ про роботу підприємства, а також обговорені заходи щодо виходу КП ПКВ зі збиткового стану.

Фото з цього заходу викладено наступне:

IMG_8634

Після цього засідання пішли чутки, що в місто повернувся колишній «смотрящій» Сергій Пекшин, який був у 2014 році секретарем міської ради, а після подій Майдану «хутко зник».Тоді здавалося, що все піде по-новому, без «смотрящіх» та інших авторитетів. Але коли радниками директара ПКВ призначили Андрія Ковріжкіна та Володимира Соляника, колишніх очільників ПКВ, надій стало менше.

Тепер всі сподівання розвіялися — активіст Олексій Мельничук виклав фото, на якому поряд з заступником міського голови Василем Разводовим сидить Сергій Пекшин. На тому засіданні він дійсно був призначений радником, але не директора КП ПКВ, а директора Управління комунальної власності (УКВ). Справа в тому, що розпорядником коштів для ПКВ є саме УКВ, тому той, хто контролює УКВ котнролює все комунальне господарство. І тепер радить, як контролювати бюджетні гроші саме Сергій Пекшин.

17855644_1905533933056757_2939458897522823606_o

На засіданні, де представили Пекшина на нову посаду, журналістів не було. Виникає питання — чому влада вирішила приховати факт призначення нового радника? В новині про засідання сказано лише, що «згідно з даними аналізу, дохід підприємства ПКВ збільшився на 3,66%. Також відбулася оптимізація структури підприємства, а саме — скорочення штатного персоналу на 45 одиниць. Але у поточному році збільшився фонд оплати праці на 20,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що пов’язано з проведенням додаткових виплат до рівня мінімальної заробітної плати, яка з 01.01.2017 становить 3200,0 грн. Відповідно зросли і відрахування на соціальні заходи — на 20,5%. Крім того, збільшилися витрати підприємства на матеріальні ресурси, що пов’язано з постійним і значним зростанням цін на вартість палива, матеріалів, теплової та електричної енергії. Актуальним залишається питання погашення заборгованості КП «ПКВ» перед ВАТ «Запоріжжяобленерго». За інформацією керівництва комунального підприємства, на погашення заборгованості планується направляти кошти, отримані внаслідок стягнення з населення боргів за спожиті послуги. Станом на 01.03.2017 в Енергодарі — 427 боржників, сума боргу кожного з яких перевищує 5000 грн… Звіти керівництва КП ПКВ та інших комунальних підприємств міста будуть винесені для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Енергодарської міської ради, проведення якого заплановано 20 квітня 2017 року».

Для тих, хто зацікавився міською політикою недавно, радимо почитати кілька сайтів, щоб картина світу була більш повною: http://politrada.com/news/sergey-pekshin-stal-smotryashchim-za-finansami-energodara/, https://www.rbc.ua/rus/news/energodare-uvolili-i-o-mera-1427233165.html.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: