«Великодні дзвони» — фестиваль майстрів в Енергодарі

Общество | 08:00, 16.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

 13 квітня 2017 року у МПК «Сучасник» відбулося підведення підсумків міського фестивалю-конкурсі «Великодні дзвони». 
 Фестиваль проводився в Енергодарі вперше. Його мета — популяризація українських традицій, виховання поваги до національної культури та історії, розвиток творчих здібностей дітей та молоді.
1492156452__3250
Для участі у конкурсі жителі міста надали свої вироби у таких номінаціях: «Народна писанка», «Великодня паска» та «Великодня веселка». Серед робіт, представлених увазі журі, — численні оригінально оформлені паски, власноруч розмальовані крашанки, великодні композиції та творчі поробки. Напередодні, у рамках фестивалю, для всіх бажаючи енергодарців на базі центральної бібліотеки міста був проведений майстер-клас з розфарбовування крашанок від представників творчого об’єднання «Майстер і майстриня».
А 13 квітня можна було взяти участь в майстер-класах з писанкарства, організованих предстваниками Школи Свідомого батьківства «Лелека» та виліпити свистульку з глини разом з гончарами Карамановими.
1492156479__3239
За підсумками конкурсу визначені близько 70 фіналістів відповідно до номінацій та вікових категорій. Окремими подарунками відзначені вихованці Енергодарської дитячої художньої школи (керівник – Галина Хахуліна), які представили на конкурс чотири великих декоративних, розфарбованих власноруч писанки. Ці інсталяції, які стали дипломними роботами художниць, будуть встановлені у Парку Перемоги.
Творчі колективи МПК «Сучасник» подарували гостям свої вокальні та хореографічні виступи. 
Виставка робіт учасників фестивалю працюватиме у фойє МПК «Сучасник» протягом Великодніх свят до 17 квітня 2017 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: