«Великий секрет для маленької керуючої компанії»

Политика | 21:30, 5.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Для багатьох мешканців нашого міста емоційні перепалки членів виконкому та присутніх в залі депутатів та заступників мера навколо питання призначення керуючої компанії для багатоповерхових будинків  — просто картинка на екрані телевізора. Саме таку картину спостерігали 25 січня під час чергового засідання виконкому. Нагадаємо, що тоді Олег Гордевич доповідав з питанням про створення  комісії, яка на конкурсній основі обере та призначить в місті керуючі компанії. Олег Іванович говорив, що місто поділять на дві частини, бо так треба.

А до комісії (тієх самої, конкурсної) ввійшли 15 осіб — профільні заступники міського голови, начальник УКВ Гордевич, депутати, юрист.

Що такого кримінального побачив депутат Сергій Холод у всьому цьому? Чому Тетяна Баляба була проти прийняття цього рішення взагалі (єдина з усіх)?

В основній масі енергодарці розуміють, що з ЖКГ внашому місті щось не те — тарифи ростуть, послуги — навпаки: «падають, пробиваючи дно»

ОСББ здається чимось незрозумілим, з прихованим «подвохом»

В КП ПКВ розчаровані як мешканці, так і співробітники.

Альтернатив не пропонують.

Пропонують призначити керуючі компанії для тих, хто «не визначився»

А як можна було «визначатися», якщо робота з населенням в цьому напрямку не велася?

Саме про непослідовність роботи говорили на засіданні Секретаріату Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства в Енергодарі. Громадським активістам теж здалося, що до складу комісії «забули» включити представників тих самих «співвласників, що не визначилися» — тобто ініціативних громадян.

Тому і запропонували внести зміни до рішення виконкому від 21 січня і ввести до складу комісії Тетяну Балябу та Сергія Суворіна.

Перше засідання комісії вже відбулося — 2 лютого.

А  5 лютого Координаціна рада отримала негативну відповідь за підписом міського голови Павла Музики.

Жодного з кандидатів від Координаційної ради відмовою здивувати не вдалося. А Сергій Суворін прокоментував деякі моменти таким чином: нагадав, що насправді ПЕРШЕ рішення виконкому про створення комісії було прийняте ще в квітні 2017 року. Ця комісія мала підготувати конкурсну документацію до 1 серпня. Цього ніхто не зробив. Тому 25 січня 2018 року почався новий (ну, але не дуже) етап тієї самої роботи.

Що стосується персонального складу: ті самі чотири  члени Координаційної ради ввійшли до комісії не як громадські активісти, а як посадові особи — Ігор Курдя, Василь Разводов, Яна Дабіжа (заступники мера) та Іван Леонтьєв (депутат міської ради). До речі, є ще й п’ятий — Олег Гордевич, який на посаді секретаря міської ради теж входив до Координаційної ради…

Хто вирішив, що саме такий склад є «збалансованим», не пояснюється. Хоча ми вже чули від міського голови аргументи «я йому довіряю» під час призначень людей на посади…

Так чи інакше, Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства планує і надалі слідкувати за темою призначення керуючої компанії для нас з вами — тих, хто не створив ОСББ і поки що «не визначився».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: