ВЧ 3042 Національної гвардії України відзначила 36-ту річницю з дня утворення

Общество | 18:35, 25.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

25 травня  з нагоди тридцять шостої річниці з дня утворення військової частини 3042 Національної гвардії України в розташуванні частини відбувся урочистий захід. 
Командира військової частини Ігоря Рибака та колектив зі святом привітав міський голова Павло Музика. Міський голова подякував військовослужбовцям за гідне несення служби та вірність присязі, побажав благополуччя, миру та добробуту в родині, а також вручив пам’ятний подарунок. 
До привітань приєднався генеральний директор ВП «Запорізька АЕС» Олександр Остаповець.
Військовослужбовці за роки існування частини 3042 брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, виконували завдання у зоні проведення АТО. На сьогоднішній день виконують завдання з охорони та оборони Запорізької АЕС.
Кращі військовослужбовці були відзначені Почесними грамотами Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови та пам’ятними подарунками.
Пам’ятним подарунком від міського голови — наручний годинник з символікою міста, нагороджено техніка майстерні ремонту інженерно-технічних засобів охорони та зв’язку взводу інженерно-технічного забезпечення військової частини 3042 Національної гвардії України прапорщика Олександр Мечика.
Присутні на заході школярі мали змогу переглянути виставку  військової зброї та техніки, а також увазі присутніх був представлений виступ загону спеціального призначення військової частини 3042. По завершенню заходу гості свята відвідали солдатську кашу. 
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: