Василівські левенята запрошують в гості на канікулах

Общество | 17:16, 21.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарські непосидючі школярі а перший день канікул роз’їхалися по екскурсіях. Учні школи №2 для візиту обрали, мабуть, найближчу точку, де є цікавинки — це Василівка. Спочатку програма була присвячена історії рідного краю — дітлахи завітали до замку Попова. А далі — екології, адже учні відвідали реабілітаційний центр для диких тварин родини Пилишенків.

Вони побачили хижаків — левів, тигрів, леопардів, ведмедів, а також почули їхні історії. Кожна з них — про те, що звірі не можуть бути «добрими» чи «злими», а от люди мають розуміти, до чого призводить неправильне ставлення до тварин. Найочікуванішою була мить, коли дітям дали потримати двомісячних левенят і дозволили зробити фото з ними (вартість — 50 грн).

А ще — погладити величезних собак різних порід — ірландських вовкодавів, німецького дога, мастіно. Це вже абсолютно безкоштовно, але потребує деякої сміливості!

Левенят, яких ще можна потримати на руках, на сьогодні четверо, але тваринки ростуть, і скоро така можливість буде вичерпана. Тож поспішайте!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: