В Запорожье в память о Героях Крут прошло факельное шествие, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Общество | 21:06, 29.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

Порядка 150 запорожцев собрались на факельное шествие в память о студентах, погибших в боях под Крутами. С национальным флагами, лампадками и факелами горожане прошли вдоль проспекта Собрного от площади Маяковского до площади Героев.
Как это было — смотрите в репортаже 061.
"103 роки тому студентська молодь взяла в руки зброю і пішла захищати незалежність молодої української держави на відміну від тодішньої влади, яка намагалася домовитися з ворогом, шукала якихось компромісів. Ми можемо провести чітку паралель із сьогоденням. Як і 103 роки тому активна і небайдужих молодь із зброєю в руках захищає незалежність України. Мир здобувається в бою, мир досягається шляхом перемоги над ворогом. Ця смолоскипна хода проводиться на честь загиблих і тих, хто став на захист української держави. Ми хочемо показати, що ми готові, ми тримаємо і зброю, і прапор міцно в руках", — сказал ветеран АТО, глава запорожского Нацкорпуса Михаил Пирог.

"По факту я є таким самим студентом, як ті хлопці. Для мене головне, аби ми пам’ятали ті уроки історії і щоб наша історія не повторювалась циклічно. Щоб знову через сотню років ми не вели війну з Росією і не воювали мої онуки", — говорит организатор факельного шествия, глава ОО "Сокол" Денис Ясинский.

"Це великий день — день пам’яті ми хотіли поїхати на місце бою, але через погодні умови приїхали до Запоріжжя. Це наша історія. Якщо будемо пам’ятати нашу історію — за цим наше майбутнє", — сказала жительница Гуляйполя Олеся Шингур.

По традиции на площади Героев участники шествия зачитали имена студентов, погибших в боях под Крутами, спели гимн Украины и почтили память погибших минутой молчания.
Как ранее писал 061, в Запорожской области из-за ликвидации РГА без работы останутся 300 чиновников.

Фото Екатерины Клочко
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: