В Запорізькій області з початку року оформлено 100 тисяч біометричних паспортів. Черги зникають

Общество | 22:29, 26.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Чергу на персоналізацію закордонних паспортів на поліграфкомбінаті «Україна» повністю ліквідовано – документи видаються у встановлені законодавством строки – протягом семи та 20 робочих днів, в залежності від суми оплаченого адміністративного збору.

— Вже більше року усі підрозділи міграційної служби Запорізької області обладнані робочими станціями для оформлення біометричних документів, тобто жителям віддалених районів не потрібно приїжджати до Запоріжжя, можна звернутися до міграційної служби свого району і комфортно замовити документи там, — розповідає головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Запорізькій області Вілена Ніколаєнко. — Загалом лише в цьому році в Запорізькій області було оформлено вже більше 100 тисяч біометричних паспортів для виїзду за кордон, за якими українці можуть подорожувати до країн ЄС без віз.

Безпрецедентні заходи, яких було вжито після різкого зростання попиту на закордонні паспорти, починаючи від запровадження безвізового режиму ЄС для України, дозволяють сьогодні оформлювати щодня понад 20 тисяч закордонних паспортів та понад 5 тисяч ID-карток.

На поліграфкомбінаті «Україна», де друкуються документи, у січні 2018 року було запроваджено додаткову лінію персоналізації документів, що дозволило більш як у два рази збільшити кількість закордонних паспортів, які підприємство персоналізує щодоби.

Варто зазначити, що наша область є лідером в Україні за кількістю тимчасово переміщених осіб.  Сьогодні затримка видачі документу може бути пояснена лише ідентифікацією і тільки в тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт в населеному пункті, який зараз окуповано російсько-терористичними військами (Крим і окремі райони Донецької та Луганської областей). На жаль, агресор створив для цих людей величезні проблеми, при чому вони частково залишаться навіть після деокупації, бо паперові архіви скомпроментовані.

Ажіотаж із отриманням паспортів створив проблеми для великої кількості українців. Але вже сьогодні інфраструктура Державної міграційної служби, потужності поліграфкомбінату «Україна» перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.

Джерело: МИГ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: