В Запорізькій області стартував благодійний марафон для допомоги ветеранам АТО

Общество | 08:09, 9.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

За ініціативи учасників антитерористичної операції та за підтримки облдержадміністрації у регіоні стартував третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. Традицію збирати кошти для надання  допомоги бійцям, які повернулися зі Сходу, започаткувала Запорізька рада ветеранів АТО під керівництвом «кіборга» В’ячеслава Зайцева у 2015 році.

Організаційні питання проведення марафону обговорено під час селекторної наради, яку провів  заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

— Мета благодійного марафону – нагадати запоріжцям, що війна не завершилася, а триває зовсім близько. Поруч з нами живуть люди, які вчора захищали мирне небо над Запорізьким краєм, а нині потребують допомоги у лікуванні, складних операціях, реабілітації. Важливо, щоб ми всі разом підтримували наших захисників, — наголосив посадовець.

Одержувачем зібраних коштів визначено громадську організацію «Центр «Побратим» із м. Мелітополь. За словами заступника керівника центру Олени Требухової, у їх активі – відпрацьовані методики психологічної та соціальної реабілітації військових, налагодження спілкування з родинами АТОвців, багатий досвід юридичної допомоги воїнам. Це дозволило жіночій команді «Побратима» консолідувати понад 400 мужніх ветеранів Мелітопольщини та стати прикладом для інших об’єднань.

Громадські активісти Олексій Сквордяков,  Олег Коломоєць та Тимур Книш відзначили, що марафон стане тестом на зрілість ветеранського руху. Колишні солдати мають попрацювати з малим та середнім бізнесом, розповісти про свої реальні справи, об’єднати громаду заради підтримки своїх побратимів. Важливо також провести активну інформаційну кампанію, залучити до благородної справи всіх небайдужих.

Найближчим часом зустрічі щодо організації марафону відбудуться в усіх містах, районах та громадах області, а керівництво обласної виконавчої влади запросить до участі у благодійній акції найбільші промислові та аграрні підприємства.

Допомогти нашим захисникам можна вже сьогодні:

  1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
  2. Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні  АТ «Державний ощадний банк України»
  3. Код ЄДРПОУ 40111109
  4. МФО — 313957
  5. Призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

 

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: